MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI

ATAGO

Refraktometri, polarimetri, viskozimetri, pH-metri un citas augstas kvalitātes mērierīces – ražotas Japānā jau kopš 1940. gada.
www.atago.net

IDEXX

IDEXX Laboratories Inc. ir vadošais ūdens mikrobioloģiskās drošības testu ražotājs pasaulē. Patentētā Definētā Substrāta Tehnoloģija (DST) un kvantifikācijas metodika Quanti-Tray ļauj ātrāk, vienkāršāk, precīzāk noteikt indikatororganismu un patogēnu klātbūtni ūdeņos. Colilert-18, Colilert 250, Enterolert-E, Enterolert-DW, Pseudalert, Legiolert, EasyDisc, SimPlate, Cryptosporidium & Giardia FiltaMax Express testi. ISO 9308-2 un ISO 16266-2 metodikas.
Testu un materiālu, un iekārtu piegāde Baltijas valstu municipālajām, privātajām, valsts ministriju un kontrolējošo institūciju, ražošanas laboratorijām nākamajā darba dienā.
www.idexx.com

VWR Avantor

Avantor ir vertikāli integrēts, globāls risinājumu piegādātājs no pētniecības līdz ražošanai dzīvības zinātnēm, progresīvām tehnoloģijām un pētniecības nozarēm.
2017. gadā VWR katalogu iegādājās Avantor, globāls īpaši augstas tīrības pakāpes materiālu un pielāgotu risinājumu piegādātājs dzīvības zinātņu un progresīvo tehnoloģiju tirgiem. VWR plašā piekļuve iekārtu un materiālu kanāliem un ciešās attiecības ar klientiem stiprina Avantor spējas, pievienojot svarīgu jaunu dimensiju visam mūsu piedāvāto risinājumu klāstam — no atklāšanas līdz piegādei.
Avantor®, Fortune 500 uzņēmums, ir vadošais globālais zinātnes misijai svarīgu produktu un pakalpojumu sniedzējs klientiem biofarmācijas, veselības aprūpes, izglītības un valdības, kā arī progresīvu tehnoloģiju un lietišķo materiālu nozarēs. Mūsu portfelis tiek izmantots praktiski katrā mūsu apkalpojamo nozaru svarīgāko pētniecības, izstrādes un ražošanas darbību posmos. Avantor/VWR globālā ietekme ļauj apkalpot vairāk nekā 300 000 klientu pētniecības laboratorijās vairāk nekā 180 valstīs. Mēs iedarbinām zinātni, lai radītu labāku pasauli. Lai iegūtu informāciju, apmeklējiet:
https://export.vwr.com/store/

Hygiena

www.hygiena.com
Hygiena nodrošina ātrus mikrobu noteikšanas, uzraudzības un identifikācijas risinājumus daudzām nozarēm, tostarp pārtikas un dzērienu, veselības aprūpes, viesmīlības, farmācijas un personīgās aprūpes jomā. Izmantojot progresīvas tehnoloģijas un patentētu dizainu, Hygiena nodrošina nozarē vadošās ATP uzraudzības sistēmas, uz PCR balstītas patogēnu noteikšanas un raksturošanas sistēmas, alergēnu testus, vides savākšanas ierīces un daudz ko citu. Hygiena ir apņēmusies pildīt misiju nodrošināt klientiem augstas kvalitātes inovatīvas tehnoloģijas, kas ir viegli lietojamas un uzticamas, ko nodrošina izcils klientu serviss un atbalsts.
Uzņēmumā Hygiena mēs aizrautīgi tiecamies radīt inovatīvus, savā klasē labākos One Health DiagnosticsTM risinājumus, kas veicina pārtikas drošību. Mūsu visprogresīvākie molekulārie ātrie PĶR testi un analīzes rīki pārtikas nekaitīgumam, veterinārajai diagnostikai un higiēnas uzraudzībai spēj novērst slimības, glābt dzīvības un galu galā padarīt pasauli par drošāku un veselīgāku vietu visiem.

Addium / AquaLab

https://aqualab.com/
Pasaulē vadošie Ūdens Aktivitātes (aW) analizatori, un mitruma analizatori. 
Addium, kas ir pazīstams kā vadošais ag-tech uzņēmums, prasmīgi apvieno ūdens zinātni, sensorus un programmatūru, lai radītu novatoriskus risinājumus pārtikas rūpniecībā. Mūsu piedāvājuma centrālais elements ir Aqualab, izsmalcināta platforma, kas specializējas ūdens svarīgās un bieži vien pārprastās lomas izpratnē pārtikas nekaitīgumā un kvalitātē. Aqualab, kas aprīkots ar dziļu izpratni par mitruma un ūdens aktivitātes rīkiem, palīdz uzņēmumiem iegūt svarīgu ieskatu procesu optimizēšanai. Mūsu misija sniedzas tālāk par vienkāršu pakalpojumu sniegšanu — mēs apstrīdam un atmaskam nepareizos priekšstatus ag-tech un pārtikas nozarē, tādējādi veicinot vidi, kurā vairāk uzņēmumu var pievienoties lauksaimniecības revolūcijai. Ar lepnumu apkalpojot vairāk nekā 7000 komerciālo klientu, Addium, izmantojot Aqualab, katru dienu apstrādā vairāk nekā 60 miljonus mērījumu, nodrošinot uzticamus un savlaicīgus datus efektīvai lēmumu pieņemšanai. Uzņēmumā Addium mēs uzskatām, ka dati nav nekas bez interpretācijas, un izmaiņas nav nekas bez skaidra mērķa. Izmantojot Aqualab, mēs sniedzam ieskatu interpretējot datus, palīdzot veidot labāku nākotni ražotājiem, mūsu planētai un cilvēkiem. Mūsu izcilie sasniegumi ir atspoguļoti mūsu partnerattiecībās ar ievērojamiem uzņēmumiem, tostarp Mondelez, Green Thumb Industries, Ferrero, Stiiizy, PepsiCo, ClifBar, Simmons Pet Food un Shango. Šīs partnerības uzsver mūsu nelokāmo apņemšanos nodrošināt uzticamību, inovācijas un progresu ag-tech un pārtikas nozarē. Uzticieties Addium un Aqualab, jo mēs cenšamies mainīt pārtikas drošības pasākumus un lauksaimniecības procesus. Kopā mēs varam nodrošināt labāku nākotni ikvienam.

AT2E

https://www.at2e.com/en/appareils-at2e

AT2E izstrādā un tirgo kvalitātes kontroles iekārtas iepakošanai un visiem iepakotajiem produktiem daudzās nozarēs. Uzņēmums piegādā testēšanas iekārtas farmācijas, kosmētikas, ķīmisko vielu, pārtikas un iepakojuma ražotājiem. Visas AT2E iekārtas atbilst starptautiskajiem iepakojuma, pudeļu, bundžu, blisteru un citu produktu testēšanas standartiem.
AT2E 1989. gadā Parīzes priekšpilsētā izveidoja Alēns DESVEAUX.
AT2E nekad nav mainījusi savu nosaukumu un ir pazīstama jau vairāk nekā 20 gadu kā vadošais uzņēmums kvalitātes kontroles instrumentu jomā.
Coca-Cola sazinājās ar AT2E 1990. gadā, lai integrētu manuālo griezes momenta testeri daļēji automatizētā sistēmā, kas ļauj izvairīties no cilvēka ietekmes uz griezes momenta mērīšanu.
Pēc tam AT2E nolēma ražot savu griezes momenta testeru klāstu (pēc L'Oreal pieprasījuma). Pirmie prototipi tika nekavējoties pārdoti dzērienu, kosmētikas un farmācijas nozarē.
Mūsdienās AT2E ir izstrādājis daudzas citas iekārtas noplūdes pārbaudei, spēka pārbaudei, izmēru mērīšanai, griezes momenta pārbaudei, pārraušanas pārbaudei utt. Balstoties uz kvalitatīviem produktiem un izcilu servisu, AT2E ir izveidojis labu reputāciju klientu vidū pārtikas, dzērienu, kosmētikas, farmācijas un iepakošanas rūpniecība.
Mūsdienās AT2E biroji atrodas Eiropā, Amerikā, Dienvidamerikā, Centrālamerikā un Āzijā. Vairāk nekā 30 distributori cieši sadarbojas ar AT2E visā pasaulē, lai apmierinātu klientu dažādos kvalitātes kontroles pieprasījumus.
Baltijas valstīs AT2E pārstāv mūsu uzņēmums SnapTest.LV SIA.

Radwag

radwag.com
RadWag uzņēmuma misija ir radīt inovatīvus svēršanas risinājumus, kuru pamatā ir tikai mūsu pašu progresīvās tehnoloģiskās zināšanas.
Īpaši svarīgs projektēšanas process - Mūsu izstrādes komandai ir galvenā loma RADWAG katra mērinstrumenta izstrādes posmā - no sākotnējās koncepcijas līdz gatavam produktam, kas izstrādāts līdz vissīkākajai detaļai.
Mēs sadarbojamies ar aparatūras un programmatūras dizaineriem, jo mūsu mērķis ir radīt produktus, kas ir ne tikai pēc iespējas precīzāki, bet arī funkcionāli un intuitīvi lietojami, kā arī acij tīkami. Turklāt mēs varam izstrādāt ierīci, kas pielāgota jūsu individuālajām vajadzībām – gan lietderības, gan estētikas ziņā.
RADWAG svarus klienti novērtē par to, ka ierīces, ir maksimāli tehnoloģiski progresīvas un tajā pašā laikā ārkārtīgi viegli lietojamas. Lielākajai daļai elektronikas ražotāju ir jāizvēlas starp maksimālu inovāciju un intuitivitāti. Mums RadWag nav.
Vietējā ražošana un Globālā darbība. Sākotnējais produkta izklāsts, detalizētais dizains un visbeidzot ražošana – mēs to visu darām Polijā. Mēs realizējam savus projektus ar maksimālu atdevi un uzmanību pret vissīkākajām detaļām, lai nepazaudētu neko no tā, ko esam kopā sasnieguši radošajā procesā.
Mēs piedāvājam pilnu svaru, atsvaru un svēršanas piederumu klāstu farmācijas, ķīmijas, pārtikas un daudzām citām nozarēm, kā arī privātām un valsts laboratorijām visā pasaulē.

Romer Labs

www.romerlabs.com
Romer Labs ir pasaules līderis novatorisku diagnostikas risinājumu jomā pārtikas un dzīvnieku barības nekaitīguma kontrolei. Specializācijas virzieni ir mikotoksīni, pārtikas alergēni, ĢMO un mikrobiālais piesārņojums.
Inovācijas ir mūsu darbības pamatā. Mēs pastāvīgi pētām jaunas tehnoloģijas un paplašinām esošo tehnoloģiju robežas, lai vienkāršotu darbplūsmas, uzlabotu precizitāti un palielinātu uzticamību. Mēs esam apņēmušies izstrādāt revolucionāras tehnoloģijas un nodrošināt, lai mūsu produkti un pakalpojumi vienmēr būtu nozares priekšgalā.
Mēs saviem klientiem sniedzam izcilus pakalpojumus jau vairāk nekā 40 gadus. Mūsu īpašā tehniskā atbalsta komanda vienmēr ir pieejama, lai sniegtu palīdzību, un mūsu tehniskās pārdošanas komanda ir apņēmusies palīdzēt klientiem atrast pareizos risinājumus viņu unikālajām vajadzībām. Turklāt mēs pārvaldām sešas analītisko pakalpojumu laboratorijas trīs kontinentos, nodrošinot, ka mūsu klientiem ir pieejami uzticami un precīzi testēšanas pakalpojumi jebkurā laikā un vietā.
Mūsu galvenā misija uzņēmumā Romer Labs vienmēr ir bijusi tā pati: padarīt pasaules pārtiku drošāku®. Izmantojot mūsu novatoriskos produktus un izcilos pakalpojumus, mēs joprojām esam apņēmušies nodrošināt saviem klientiem nepieciešamos rīkus, lai nodrošinātu viņu produktu drošību un kvalitāti.
Romer Labs tagad ir DSM grupas uzņēmums.

Detectamet

Detectamet - metāldetektējamo produktu ražotāji
Detectamet ir vadošais metāla un rentgena nosakāmu izstrādājumu ražotājs no Anglijas. Detectamet nosakāmie materiāli tiek plaši izmantoti pārtikas rūpnīcās, farmācijas rūpnīcās un pārstrādes cehos visā pasaulē.
Detectamet ir ISO 9001, ISO 14001 un ISO 45001 sertificēta vadības sistēma, nodrošinot mūsu klientiem visaugstāko produktu un pakalpojumu kvalitāti. Pateicoties lielākajam nosakāmo produktu krājumam pasaulē, mēs cenšamies apmierināt mūsu klientu vajadzības un nodrošināt viņu apmierinātību. Operatīvas piegādes no Eiropas noliktavas Vācijā, populārākās preces Rīgas noliktavā, nākamās darba dienas piegādēm visā Baltijā.
detectamet.de  

Funke Gerber

shop.funke-gerber.de
Funke-Gerber - piena rūpniecības partneris kopš 1904. gada.
Uzņēmums izstrādā, ražo un tirgo šādas iekārtas un piederumus:
• Viss aprīkojums un piederumi „Gerbera tauku satura noteikšanas metodei“:
centrifūgas, ūdens vannas, lasīšanas lampas, butirometri
• „CryoStar“ sasalšanas punkta noteikšanas iekārtas
• „LactoStar“ un „LactoFlash“ piena analīzes iekārtas
„FermentoFlash“ alus analizatori
• pH mērītāji
• Vispārējais laboratorijas aprīkojums
Pilnu laboratoriju projektēšana šādās īpašās jomās:
• Piena pārstrādes rūpniecība
• Pienotavas, piena savākšanas centri
• Siera pienotavas, sviesta rūpnīcas, saldējuma, iebiezinātā piena un piena pulvera rūpnīcas